Anasayfa Cambalkon Otomatik Tente Ürünlerimiz Referanslarımız İletişim
                                                     
 
 
 
ÜRÜNLERİMİZ
 
Alüminyum Korkuluk
      Alüminyum korkuluk sistemleri ile mekanınızın güvenliğini sağlarken estetik bir görünüm de elde edeceksiniz. Balkon, merdiven gibi korkuluk uygulamaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 
Stor Perde - Zebra Perde
      Cambalkon ve tüm oda ortamları için zengin kartelamızla stor perde ve zebra perde uygulamaları yapıyoruz. Ürünü beğeniyorsunuz ölçüler alınıyor, üretim sonrası montajını yapıyoruz.
 
PVC Doğrama
      Kapı, pencere ve balkon kapatma uygulamalarında sağlam estetik pvc doğrama sistemleri üretiyor uyguluyoruz. Beyaz ve ahşap desen pvc renklerinin yanında tüm çeşit ve model isteklerine cevap verebilmekteyiz.
 
Duşakabin
      Daha düzenli ve daha temiz banyolar için olmazsa olmaz olan duşakabinler için firmamız geniş bir ürün yelpazesi sunuyor ve montajını gerçekleştiriyor. Belirlenen ölçüler doğrultusunda sipariş edilen duşakabini tecrübeli elemanlarımız montajını yapıyor ve destek sağlıyor. Size sağlıklı günlerde kullanmak kalıyor.
 
Banyo Dolapları
      Banyolarınızı daha kullanışlı ve şık kılmak için banyo dolapları çeşitlerimizden birini seçebilirsiniz.
 
Cam Tuğla
      Cam tuğlalarla mekanlarınızı birbirinden daha şık biçimde ayırabilir ve ışığı geçirebilen şeffaf duvarlar oluşturabilirsiniz.
 
Dekoratif Taşlar
      İç ve dış mekan duvarlarınızı daha hareketli ve görsel açıdan zengin bir hale getirebilmek için dekoratif taş uygulamaları yapıyoruz. Dekoratif taşlar sayesinde boya derdinden de kurtuluyorsunuz.
 
 
 
 
© 2013 Emrah ÇAĞLAYAN